پرتال استانداری آذربایجان شرقی
تاریخ : يکشنبه 7 آذر 1400
کد 649

فرماندار تبریز:

نهایت تلاش برای تأمین گاز مصرفی شهروندان و صنایع صورت می‌گیرد

مهندس مهدوی در جریان بازدید از منطقه ۸ عملیات انتقال گاز ضمن تبریک هفته بسیج گفت: ایران بزرگ‌ترین ذخایر گازی دنیا را دارد و مردم عزیز کشورمان از این نعمت پاک بهره‌مند هستند و ان‌شالله روز به روز بیشتر بهره‌مند خواهند شد.
وی افزود: خطوط انتقال گاز که توسط این منطقه عملیاتی اجرایی شده است، از اهمیت بالایی برخوردار است و با وجود تجهیزات تقویت فشار گاز تبریز به امید خدا نهایت تلاش برای تأمین گاز مصرفی شهروندان و صنایع صورت می‌گیرد.
 
وی همچنین ضمن تقدیر از زحمات آقای خدایی مدیر منطقه ۸ عملیات انتقال گاز و مجموعه تحت مدیریت وی، گفت: اقدامات این مجموعه از اهمیت بالایی برخوردار است و با توجه به سردسیر بودن منطقه شمالغرب و ضرورت تأمین سوخت پاک مورد نیاز در فصل سرما، از خدمات و زحمات شما و همکارانتان که به شکلی گمنام در حال خدمت هستید سپاسگزارم.
 
خدایی مدیر منطقه ۸ عملیات انتقال گاز نیز ضمن خوش آمد گویی به فرماندار تبریز ، گفت: این منطقه عملیاتی یکی از مناطق دهگانه‌ی کشور است که در ۶ استان مشغول خدمت رسانی است و بیش از ۴ هزار کیلومتر خط انتقال گاز توسط این منطقه‌ی عملیاتی به انجام رسیده است.
 
وی همچنین افزود: مأموریت ما انتقال ایمن، پاک و پایدار گاز است و علیرغم تحریم‌های ظالمانه توانسته‌ایم به خدمت رسانی به نحو شایسته ادامه دهیم.
 
بازدید از منطقه ۸ عملیات انتقال گاز قبل از ظهر روز شنبه ۶ آذر و با هدف بررسی اقدامات صورت گرفته در تأمین گاز مصرفی و بازدید از تجهیزات تقویت فشار گاز تبریز صورت گرفت.
 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 7 آذر 1400
  • توسط کاربر روابط عمومی تبریز