پرتال استانداری آذربایجان شرقی
تاریخ : سه شنبه 2 شهريور 1400
کد 547

فرماندار شهرستان تبریز :

رعایت پروتکل‌ها و نیز محدودیت‌ها همچنان در دستور کار است.

بهروز مهدوی روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا در خصوص آخرین تصمیمات ستاد مقابله با کرونای شهرستان تبریز اظهار کرد: زدن ماسک، دوری از تجمعات و رعایت دقیق دستورالعمل ها همچنان توصیه ستاد مقابله با کرونا است.
وی با اشاره به روند روبه رشد واکسیناسیون در کشور و آذربایجان شرقی گفت: واکسیناسیون جلوی ابتلا به کرونا را نمی‌گیرد و با توجه به تجمعات اخیر، روند ابتلا در شهرستان سه برابر و فوتی‌ها نیز چهار برابر افزایش یافته است.
فرماندار تبریز با بیان اینکه تصمیمات قبلی ستاد کرونای شهرستان تبریز به قوت خود باقی است، خاطرنشان کرد: فقط مشاغل گروه یک و مشاغل گروه دو نیز با رعایت پروتکل‌ها می‌توانند فعالیت کنند و گروه‌های شغلی سه و چهار همچنان تعطیل هستند.
مهدوی با بیان اینکه اتوبوس‌های واحد حق تردد به هسته مرکزی شهر را ندارند، گفت: تاکسی‌ها باید با سه نفر و اتوبوس‌ها نیز با یک دوم ظرفیت فعالیت کنند و ضمن اینکه محدودیت تردد بین استانی و شبانه نیز همچون گذشته برقرار بوده و چنانچه خودرویی از ساعت ۲۲ تا ۳ بامداد تردد کند، ۲۰۰ هزار تومان جریمه خواهد شد.
فرماندار تبریز خاطرنشان کرد: به شهرداری تبریز نیز اعلام شده که تمام بوستان‌ها و پارک‌ها را تعطیل کند و فقط پارک ائل‌گلی و عینالی صرفا برای پیاده‌روی مجاز بوده و هرگونه اتراق و تجمع ممنوع است. وی ادامه داد: ساعات کاری ادارات از ۷:۳۰ الی ۱۴:۳۰ بوده و حضور کارکنان در ادارات تبریز نیز با یک سوم کارکنان خواهد بود.
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 2 شهريور 1400
  • توسط کاربر روابط عمومی تبریز