پرتال استانداری آذربایجان شرقی
يکشنبه 6 مهر 1399
En
تاریخ : پنجشنبه 9 مرداد 1399
کد 222

فرماندار تبریز: خانه مطبوعات ،شیرازه مطبوعات استان است

حضور فرماندار تبریز در خانه مطبوعات و رسانه های استان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تبریز، مهندس مهدوی با حضور در خانه مطبوعات و رسانه های استان، با اعضای هیات مدیره دیدار کردند.
 فرماندار تبریز دراین دیدار با اشاره به جایگاه و اهمیت مطبوعات و رسانه ها، گفت :خانه مطبوعات شیرازه مطبوعات استان هست و حال که با عنایت خداوند متعال و تلاش های اصحاب رسانه، این توفیق برای استان آذربایجان شرقی و کلانشهر تبریز حاصل شده و ششمین دوره خانه مطبوعات و رسانه های استان تشکیل گردید است، امید آن داریم که شاهد توفیق هرچه بیشتر شما باشیم.
مهدوی گفت : مطبوعات و رسانه ها از سودمندترین ابزارها برای بالابردن سطح آگاهی افراد جامعه و مبارزه با جهل و بی خبری به شمار می روند و سهم مهمی در توسعه پایدار هرکشور دارند.
وی در ادامه با بیان اینکه خبر امانتی است در دست مطبوعات وباید امانتداری در انتقال آن به مردم رعایت شود، افزود : مطبوعات و رسانه ها بعنوان چشمانی بینا می توانند با رصد مسائل و مشکلات، نقص ها و کاستی ها را انعکاس داده و دربهتر شدن امور ما را یاری کنند.
در ادامه این دیدار مدیر و اعضای هیات مدیره خانه مطبوعات استان ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های خانه مطبوعات و رسانه های استان ، مسائل و مشکلات موجود را طرح و درخصوص رفع آنها تشریک مساعی شد.
لازم بذکر است خانه مطبوعات و رسانه های استان از سال 1388 شروع به فعالیت نموده و انتخابات هیات مدیره دوره ششم آن درنیز 27 خرداد سال جاری برگزار و7 نفر بعنوان اعضای هیات مدیره جدید اتخاب شده اند.
 
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 9 مرداد 1399
  • توسط کاربر روابط عمومی تبریز