پرتال استانداری آذربایجان شرقی
يکشنبه 6 مهر 1399
En
تاریخ : پنجشنبه 9 مرداد 1399
کد 221

فرماندار تبریز : انسجام و همدلی بین نهادهای شهرستان نتیجه عملکرد مناسب شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان می باشد.

دیداررییس شورای هماهنگی تبلیغات استان با فرماندار تبریز

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تبریز، حجت الاسلام برگی، رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان آذربایجان شرقی با حضور در محل فرمانداری با مهندس مهدوی دیدار کردند.
دراین دیدار فرماندار شهرستان تبریز ضمن تبریک چهلمین سالروز تاسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به دستور حضرت امام خمینی(ره) وآرزوی توفیق برای وی و همکارانشان، گفت : به برکت حضور عالم بزرگوار، خوش فکر، مجاهد، با اخلاق و باتقوا، حضرت حجت الاسلام و المسلمین دکتر آل هاشم در تبریز و حضور حضرتعالی در این مسئولیت جهت ایجاد هماهنگی در بین دستگاههای اجرایی وسایر ارگانها و نهادها بحمدالله امروز شاهد وحدت و انسجام در بین ارکان نظام دراین شهرستان هستیم.
مهدوی گفت : این انسجام و همدلی نتیجه عملکرد مناسب شما،اجتناب از نگاه جناحی و لحاظ نمودن افکار و سلایق مختلف می باشد.
فرماندار تبریز دربخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه وجود افکار و سلایق مختلف در کشور یک مزیت محسوب می شود، گفت :به سلایق و افکار مختلف باید به چشم فرصت نگاه کرد و نباید آن را مغایر با وحدت دانست و بحمدالله با عنایت خداوند متعال، نتیجه وحدت و همدلی را در صحنه های حساس و بزنگاه دیده ایم و شکر خدا مردم تبریز از این آزمون ها سربلند بیرون آمده اند و موجبات خرسندی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) را فراهم آورده اند.  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 9 مرداد 1399
  • توسط کاربر روابط عمومی تبریز