سه شنبه 29 بهمن 1398 23 جمادى الثانية 1441 18 فوریه 2020
تاریخ : چهارشنبه 28 فروردين 1398
کد 204

بازدید مهندس مهدوی از خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)

فرماندار تبریز: رسانه ها به عنوان زبان گویای مردم، نقش کلیدی در پیگیری موضوعات و هدایت افکار عمومی ایفا می کنند
به گزارش روابط عمومی فرمانداری، بهروز مهدوی فرماندار تبریز در بازدیدی که صبح امروز 28 فروردین از خبرگزاری ایرنا آذربایجان شرقی داشت، با اشاره به جایگاه رسانه ها در جوامع امروزی، اظهار داشت: اصحاب رسانه با تکیه بر تعهد و اخلاق حرفه ای می توانند نقش مهمی را در حل مسائل و موضوعات مختلف ایفا کنند.
 
وی افزود: رسانه ها به عنوان زبان گویای مردم، با شفاف سازی و اطلاع رسانی به موقع اخبار و اطلاعات، باعث هدایت صحیح افکار عمومی شده و تزریق آرامش به جامعه و پیشگیری از شایعات را سبب گردند.
فرماندار تبریز نقش رسانه ها را در آگاه سازی مردم نیز مهم ارزیابی کرد و خاطرنشان شد: در جریان سیل های اخیر در تعدادی از استانهای کشور، بحث لایروبی، بازگشایی و آزادسازی مسیل ها مهمترین دغدغه مسئولین امر بود که متاسفانه علاوه بر غفلت و کوتاهی برخی دستگاهها در انجام وظایف ذاتی خود در گذشته، عدم آگاهی عمومی و ساخت و سازهای غیرمجاز باعث از بین رفتن حریم و بستر رودخانه ها و مسیل ها شده است.
 
وی گفت: اکنون که همه شاهد اتفاقات ناگوار در اثر سیل شدند بهترین زمان برای آگاه سازی و اجرای کامل مسیل گشایی و آزادسازی حریم و بستر رودخانه های شهرستان می باشد و اقدامات دستگاهها در این قضیه نباید معطوف به زمانهای بحرانی بوده و بایستی تا تکمیل نهایی پروژه تداوم یابد.
 
گفتنی است رویکرد مجموعه فرمانداری ارتباط مستمر با اصحاب رسانه بوده و فرماندار تبریز به صورت دوره ای از تمامی مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاههای خبری فعال شهرستان بازدید خواهند نمود.


  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 28 فروردين 1398
  • توسط حسین مهدوی