يکشنبه 6 بهمن 1398 30 جمادى الأولى 1441 26 ژانویه 2020
تاریخ : سه شنبه 27 فروردين 1398
کد 203

برگزاری اولین جلسه انجمن حمایت از زندانیان استان در سال جدید

فرماندار تبریز: روحیه قدرشناسی مردم، وظیفه خدمتگزاری مدیران را مضاعف می کند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تبریز، اولین جلسه انجمن حمایت از خانواده های زندانیان استان  در سال جدیدبا حضور مهندس مهدوی برگزار شد.

 
فرماندار تبریز در این جلسه  با بیان اینکه روحیه قدرشناسی مردم، وظیفه خدمتگزاری مدیران را مضاعف می کند، گفت: مردم ما شایسته خدمت بیشتر می باشند و مسئولین ومدیران باید در انجام وظایف خود به نحو احسن همت وتلاش بیشتری داشته باشند.
 
مهندس مهدوی با اشاره به اینکه متاسفانه خانواده زندانیان بیشتر از فرد زندانی بامشکلات روبرو می‌شوند، گفت: نبود سرپرست علاوه بر ایجاد مشکل برای معیشت خانوار، خانواده زندانی را در ردیف قربانیان آسیب‌های اجتماعی قرار می دهد.
وی وجود انجمن هاوموسسات خیریه ای که درزمینه حمایت از خانواده های زندانیان فعالیت می کنند را ارزشمند دانست وافزود: توانمندسازی،رفع نیازهای معیشتی،شناسایی زندانیان نیازمند و خانواده‌های آنها ازجمله اقداماتی است، که باید انجمن حمایت از زندانیان انجام دهد تا شاهد کاهش مشکلات خانواده‌های زندانیان باشیم.
در این جلسه بدنبال استعفای محدث از ریاست انجمن حمایت زندانیان سردار نصرتی بعنوان رئیس جدید این انجمن معرفی و از زحمات محدث تجلیل شد. 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 27 فروردين 1398
  • توسط حسین مهدوی