يکشنبه 6 بهمن 1398 30 جمادى الأولى 1441 26 ژانویه 2020
تاریخ : دوشنبه 19 فروردين 1398
کد 201

اولین جلسه شورای اداری شهرستان تبریز در سال جدید

فرماندار تبریز : قانون مندی و قانون مداری باید سر لوحه فعالیت تمام مدیران دولتی قرار گیرد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تبریز، اولین جلسه شورای اداری شهرستان در سال جدید، صبح امروز با حضور اعضای شورای اداری به ریاست مهندس مهدوی برگزار شد.

فرماندار تبریز درابتدای این جلسه با اشاره به شعار سال جدید با عنوان رونق تولید که از سوی مقام معظم رهبری نام گذاری شده است، گفت: وظیفه ما مدیران دولتی رفع موانع تولید و ایجاد بسترهای لازم برای رونق تولید است.
وی با بیان اینکه تلاش می کنیم مدیریت علمی داشته باشیم و نظرات کارشناسی را بر اساس اصول اعمال کنیم، گفت: قانون مندی و قانون مداری باید در سر لوحه فعالیت تمام مدیران دولتی قرار گیرد وتکریم واقعی ارباب رجوع را نه با شعار بلکه با عمل و پاسخ قانونی به جا خواهیم آورد.
فرماندار تبریز، وقوع سیل اخیر را یک زنگ خطر بزرگ دانست و ادامه داد: دستگاه های متصدی منابع ملی، طبیعی و خدمات رسان استان باید در این سال پای کار باشند .
وی ادامه داد: امسال به همراه رونق تولید، صحنه برگزاری انتخابات را نیز در پیش داریم تا مردم، خود برای آینده کشور تصمیم بگیرند و در فرمانداری، حفاظت از آرای مردم و عدم سوءاستفاده از اموال و امکانات دولتی به نفع جناح و گروه خاص خواهد بود.
فرماندار تبریز با بیان اینکه تمام دستگاه‌های اجرایی شهرستان باید بدون منت در خدمت مردم باشند، افزود: تمام انتصاب ها باید با هماهنگی فرمانداری و طبق ماده قانونی شورای عالی اداری صورت گیرد لذا جابجایی و تغییرات مدیریتی خودسرانه به هیچ وجه قابل قبول نخواهد بود.
در ابتدای جلسه تعدادی از مدیران دستگاههای اجرائی شهرستان نسبت به ارائه گزارش عملکرد مطالبی را بیان کردند.
اعضای شورای اداری شهرستان تبریز قبل ازاین جلسه با حضور در گلزار شهدای وادی رحمت ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهیدان با آرمانهای شهدا، والا مقام تجدید میثاق کردند.
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 19 فروردين 1398
  • توسط حسین مهدوی