يکشنبه 6 بهمن 1398 30 جمادى الأولى 1441 26 ژانویه 2020
تاریخ : دوشنبه 19 فروردين 1398
کد 200

بازدید بهروز مهدوی از بیمارستان رازی

فرماندار تبریز تاکید کرد: برخورد مناسب با بیماران و ارائه خدمات به موقع پزشکی، اولویت کادر بیمارستانها باشد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری، شامگاه 18 ام فروردین مهندس مهدوی پیرو بازدیدهای سرزده و شبانه از مراکز درمانی، خدماتی و دستگاههای اجرائی، از بیمارستان رازی تبریز بازدید و از نزدیک در جریان نحوه ارائه خدمات قرار گرفت.

فرماندار تبریز در حاشیه این بازدید با اشاره به توجه ویژه دولت تدبیر وامید به مباحث بهداشت و سلامت جامعه گفت: سلامت افراد جزء مباحث مهم در جوامع توسعه یافته می باشد که باید بیشتر مورد توجه قرار بگیرد.
مهندس مهدوی افزود : مراجعه و پذیرش  بیش از حد بیمار در مراکز درمانی، عامل اصلی نارضایتی مراجعه کنندگان از برخی بیمارستانهای تبریز می باشد که مسئولین علوم پزشکی باید با توزیع مناسب بیمار در هنگام بروز حوادث، شهروندان را از خدمات شایسته بهره مند سازند.
وی در ادامه با اشاره به اهمیت کیفیت خدمات و تامین نیازهای بیماران در بیمارستانها، افزود: مراجعه کنندگان و بیماران بیش از هرچیز در ابتدای امربه برخورد مناسب وارتباط موثر کادر بیمارستان نیاز داشته و همزمان خدمات بموقع پزشکی از اولویت و اهمیت بالایی برخوردار است.

شایان ذکر است مهندس مهدوی طی روزهای گذشته بطور شبانه وسرزده از برخی بیمارستانهای تبریز بازدید و از نزدیک در جریان نحوه ارائه خدمات به بیماران قرار گرفتند.
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 19 فروردين 1398
  • توسط حسین مهدوی