يکشنبه 6 بهمن 1398 30 جمادى الأولى 1441 26 ژانویه 2020
تاریخ : شنبه 25 اسفند 1397
کد 197

بهروز مهدوی فرماندار تبریز در دیدار با فعالین حوزه کارگری شهرستان؛

کارگران ارزشمندترین و سودمندترین اقشار جامعه هستند
به گزارش روابط عمومی فرمانداری، صبح امروز 25 ام اسفند ماه اعضای هیئت اجرایی خانه کارگر تبریز و روسای تشکلات کارگری استان با حضور در محل فرمانداری با بهروز مهدوی دیدار و انتصاب وی را به سمت فرماندار شهرستان تبریز تبریک گفتند.
مهدوی فرماندار تبریز ضمن قدردانی از ابراز محبت فعالان جامعه کارگری شهرستان، اظهار داشت: کارگران پرتلاش جزء ارزشمندترین و سودمندترین اقشار جامعه هستند و توجه به نیازهای این عزیزان بایستی اولویت کاری مسئولان ذیربط باشد.
وی شهرستان تبریز را به عنوان قطب صنعتی کشور عنوان کرد و گفت: با بازوان توانمند کارگران این عنوان برای شهر اولین ها محقق شده و باید تلاش شود تا کارگران از تمامی امکانات رفاهی، فرهنگی، ورزشی و ... به نحو شایسته بهره مند گردند.
فرماندار تبریز با ابراز خرسندی از کسب مقام اول کشور در تمدید عضویت توسط خانه کارگر، تصریح کرد: تلاش بی وقفه، همراهی و همدلی تمامی عوامل مجموعه خانه کارگر باعث این اتفاق ارزشمند شده است که جای تقدیر از این عزیزان را دارد.
وی در پایان توجه به آسیب های حوزه کارگری را ضروری دانست و خاطرنشان شد: اطلاع رسانی، آگاه سازی و همچنین اقدامات پیشگیرانه همچون برنامه های آموزشی و ... برای مقابله و کاهش آسیبهای حوزه کارگری از مهمترین کارهایی است بایستی به صورت هدفمند و برنامه ریزی شده از سوی نهادهای مربوطه اجرایی شود.
در ابندای جلسه کریم صادق زاده تبریزی دبیر اجرایی خانه کارگر نسبت به ارائه گزارش اقدامات حوزه کارگری شهرستان مطالبی را بیان داشت. 
  • نوشته شده
  • در شنبه 25 اسفند 1397
  • توسط حسین مهدوی