پنجشنبه 30 آبان 1398 23 ربيع الأول 1441 21 نوامبر 2019
تاریخ : شنبه 25 اسفند 1397
کد 196

بهروز مهدوی: استقلال ادارات شهرستان تبریز باید به رسمیت شناخته شود

فرماندار تبریز با اشاره به اینکه سیاست کاری من جدای از سیاست کاری استاندار و برنامه ششم توسعه نیست گفت: استقلال ادارات شهرستان تبریز باید به رسمیت شناخته شود.
مهندس بهروز مهدوی صبح پنجشنبه 23ام اسفند ماه در نهمین و آخرین جلسه شورای اداری آذربایجان شرقی در سال 97 که در استانداری برگزار شد، با بیان اینکه با حفظ تمام اصول و ارزش‌های انقلابی و اسلامی با همه احزاب و گروه‌ها تعامل خواهیم کرد تا برای توسعه همه جانبه تبریز تلاش کنیم اظهار داشت: به عنوان نماینده عالی دولت مجری سیاست‌های دولت هستم و در چهارچوب قوانین، امنیت و آرامش مردم را باید تامین کنیم.
وی با اشاره به اینکه سیاست کاری من جدای از سیاست کاری استاندار و برنامه ششم توسعه نیست افزود: باید پاسخگویی شفاف به مردم و رعایت قوانین، اعتماد به جوانان بر اساس بیانیه گام دوم و حمایت از سرمایه گذاران در راه توسعه تبریز در اولویت اقدامات جدی خود داشته باشیم.
فرماندار جدید تبریز خطاب به مدیران کل استان، با تاکید بر اینکه استقلال ادارات شهرستان تبریز باید به رسمیت شناخته شود گفت: ادرات کل به اداره شهرستان تبریز آزادی عمل لازم را بدهند تا مدیران بتوانند تصمیم گیری کنند.
وی اقدامات خود در سال 98 را برنامه محور دانست که بر اساس همان برنامه، ادارات ارزشیابی خواهد شد، ابراز داشت: مدیران کل استان در تصمیم گیری در مورد تبریز باید با فرمانداری هماهنگی لازم را داشته باشند تا تبعات آن به حداقل برسد و موازی کاری نداشته باشیم.
  • نوشته شده
  • در شنبه 25 اسفند 1397
  • توسط حسین مهدوی