دوشنبه 4 شهريور 1398 24 ذو الحجة 1440 26 اوت 2019
تاریخ : چهارشنبه 8 اسفند 1397
کد 191

دیدار سرکنسول ترکیه در تبریز با فرماندار شهرستان تبریز

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، حسین گون گور سرکنسول ترکیه در تبریز روز سه شنبه هفتم اسفند ماه با حضور در فرمانداری تبریز با مهندس راستگو دیدار و گفتگو کرد.
فرماندار تبریز با بیان اینکه روابط ایران و ترکیه یک روابط دیرینه و دارای اشتراکات زیادی است، بیان داشت: در طول دوران مختلف ارتباطات و مناسبات دو کشور در زمینه های گوناگون سیاسی، فرهنگی، علمی، اقتصادی و گردشگری از وضعیت خوبی برخوردار بوده و همچنان از رابطه مستحکم و عمیق برخوردارند.
وی با اشاره به ظرفیت ها و زمینه های سرمایه گذاری در شهرستان، ابراز امیدواری و تاکید کرد: آماده هر گونه همکاری و کمک در زمینه بسترسازی برای حضور سرمایه گذاران ترکیه ای در تبریز می باشیم.
در ادامه حسین گون گور روابط ایران و ترکیه را ریشه دار توصیف کرد و اظهار داشت: به جهت همسایگی و قدمت دیرینه روابط، اتفاقات و شرایط دو کشور بر یکدیگر کاملا تاثیرگذار است و باید تلاش کنیم تا با ایجاد فضای مناسب در تمامی زمینه ها، این ارتباطات را بیش از پیش قوی و پایدار سازیم.
در این دیدار بابائی رئیس دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه و برزگر معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری نیز حضور داشتند.  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 8 اسفند 1397
  • توسط مهدی آهنگرزاده