دوشنبه 27 خرداد 1398 13 شوال 1440 17 ژوئن 2019
تاریخ : شنبه 22 دي 1397
کد 172

جلسه بررسی مسائل و مشکلات زیرساختی و عمرانی بازار تاریخی تبریز

فرماندار تبریز تاکید کرد: اقدامات دستگاهها در بازار بایستی بر اساس زمان بندی و با هماهنگی میراث فرهنگی باشد / میراث فرهنگی اولویت بندی اقدامات اجرایی بازار را اعلام کند
به گزارش روابط عمومی فرمانداری، در تداوم پیگیری مسائل و مشکلات زیرساختی و عمرانی بازار تاریخی تبریز، جلسه هماهنگی دستگاههای اجرایی شهرستان روز پنجشنبه با حضور نمایندگان بازار، میراث فرهنگی، دستگاههای خدمات رسان و شهرداری به ریاست مهندس راستگو در محل فرمانداری برگزار شد.
فرماندار تبریز گفت: اقدامات خوبی از سوی دستگاهها در بازار صورت گرفته ولی بدلیل وسعت بازار مشکلاتی هنوز وجود دارد که در طول جلسات متعدد این مشکلات احصاء شده است.
وی تصریح کرد: برای رسیدن به نقطه مطلوب در بازار بایستی دستگاهها اقدامات خود را در قالب گانت چارت (زمان بندی) و با هماهنگی میراث فرهنگی پیش ببرند.
مهندس راستگو ادامه داد: اقدامات بازار بایستی اولویت بندی شده که این امر بایستی از سوی میراث اعلام شود تا دستگاههای اجرایی بر اساس آن گانت چارت خود را ارائه کنند.
وی خاطر نشان شد: تبریز به عنوان نماد و سنبل آذربایجان است و بازار تاریخی آن به عنوان مرکز اقتصادی و گردشگری باید پیش از بیش مورد توجه قرار گیرد.
در ابتدای این جلسه اعضای حاضر نسبت به ارائه برنامه ها و نکته نظرات خود مطالبی را عنوان کردند.
  • نوشته شده
  • در شنبه 22 دي 1397
  • توسط مهدی آهنگرزاده