دوشنبه 27 خرداد 1398 13 شوال 1440 17 ژوئن 2019
تاریخ : شنبه 15 دي 1397
کد 167

آئین تکریم و معارفه بخشدار مرکزی تبریز

علی حسین علیپور به عنوان بخشدار مرکزی شهرستان تبریز معرفی شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری، آئین تکریم و معارفه بخشدار مرکزی تبریز روز شنبه 15 دی ماه با حضور مهندس راستگو فرماندار تبریز و استادرحیمی مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری در محل فرمانداری برگزار شد.
فرماندار تبریز با بیان اینکه بخش مرکزی شهرستان تبریز با جمعیت بالغ بر 150 هزار نفر بزرگترین بخش شهرستان بشمار می رود، اظهار داشت: حضور افراد پرتلاش و سخت کوش در این بخش همیشه خواسته ما بوده و هست و آقای قاسم زاده بخشدار سابق اقدامات بسیاری در عمران و تعالی بخش مرکزی انجام داده اند که قابل تقدیر می باشد.
وی افزود: با توجه به شرایط روستاها و موارد و مشکلاتی که پیگیری شده بود، توسعه مناطق روستایی از اولویت های این بخش بوده و باید همچنان ادامه یابد.
مهندس راستگو خاطرنشان کرد: البته رسیدن به توسعه روستاها نیازمند همکاری شوراهای اسلامی روستا و اهالی منطقه است چرا که هر کاری در مناطق روستایی اتفاق بیافتد بدست خود اهالی و شورای روستاها انجام می شود.
در این مراسم که شهرداران و شوراهای شهرهای سردرود و باسمنج، دهیاران و شوراهای اسلامی روستاهای بخش نیز حضور داشتند علی حسین علیپور به عنوان بخشدار جدید مرکزی تبریز معرفی و از تلاشها و خدمات رحیم قاسم زاده قدردانی شد.
بخشدار جدید مرکزی شهرستان تبریزمتولد 1350 در تبریز و دارای مدرک کارشناسی علوم اجتماعی است و پیش از این کارشناس برنامه‌ریزی فرمانداری‌های ملکان و اسکو، بخشدار مرکزی عجب شیر و بخشدار خسروشاه بوده است

  • نوشته شده
  • در شنبه 15 دي 1397
  • توسط مهدی آهنگرزاده