دوشنبه 27 خرداد 1398 13 شوال 1440 17 ژوئن 2019
تاریخ : يکشنبه 9 دي 1397
کد 164

فرماندار تبریز: لزوم اهتمام مسئولان امر برای شناسایی و رفع مشکلات محله قراملک

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، جلسه بررسی مسائل و مشکلات زیست محیطی محله قراملک روز شنبه 8 دی ماه با حضور دکتر پزشکیان نائب رئیس اول مجلس شورای اسلامی و مهندس راستگو فرماندار شهرستان تبریز در محل فرمانداری برگزار شد.
فرماندار تبریز با اشاره به اهمیت توجه به مناطق حاشیه و کم برخوردار شهر اظهار داشت: محله قراملک از محلات بااصالت و تاریخی تبریز است و بایستی مسئولین امر در خصوص شناسایی و رفع مشکلات آن اهتمام ویژه داشته باشند.
دکتر پزشکیان نیز قراملک را از مناطق محروم تبریز عنوان کرد و گفت: انقلاب مردمی ایران از چنین محلات محرومی آغاز شد و در حال حاضر تمامی مسئولین مکلفند برای رفع مشکلات این منطقه تلاش کنند.
وی از نمایندگان محله قراملک خواست تا درخواستهای خود را کتباً ارائه کنند تا با بررسی آنها از طریق مبادی مربوطه پیگیری های لازم صورت گیرد.
مهندس راستگو نیز شفافیت مطالبات اهالی قراملک را از سوی نمایندگان محل خواستار شد و افزود: به منظور نتیجه بخشی بهتر پیگیری مشکلات، پیشنهاد میکنم با تشکیل و راه اندازی (NGO) سازمان مردم نهاد اقدامات خود را پیش ببرند.
وی همچنین از شهرداری و اداره محیط زست خواست تا در زمینه نظارت بر فعالیت واحدهای تولیدی و صنعتی منطقه قراملک و اجرای پروژه های عمرانی محل توجه ویژه داشته باشند.
در ابتدای این جلسه تعدادی از نمایندگان قراملک نسبت به بیان مشکلات و شهرداری منطقه 6 تبریز نسبت به اقدامات انجام داده در محل گزارشی را ارائه کردند.

  • نوشته شده
  • در يکشنبه 9 دي 1397
  • توسط مهدی آهنگرزاده