دوشنبه 27 خرداد 1398 13 شوال 1440 17 ژوئن 2019
تاریخ : يکشنبه 9 دي 1397
کد 163

فرماندار تبریز: بازار شناسنامه تاریخی تبریز می باشد / اقدامات یکساله دستگاهها در بازار چشمگیر است اخبار فرمانداری

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، جلسه بررسی مشکلات زیرساختی بازار تاریخی تبریز روز شنبه 8 دی ماه با حضور دکتر پزشکیان نائب رئیس اول مجلس شورای اسلامی و مهندس راستگو فرماندار شهرستان تبریز در محل فرمانداری برگزار شد.
فرماندار تبریز با اشاره به پیگیری جدی و تشکیل جلسات مسائل و مشکلات بازار از حدود یکسال گذشته، اظهار داشت: اقدامات چشمگیری توسط دستگاهها در بازار صورت گرفته که نمود ظاهری آن گواه مسئله است.
وی تصریح کرد: برای رسیدن به شرایط ایده آل در بازار بایستی هماهنگی دستگاهها در اجرا پروژه های خود، بیش از پیش افزایش یافته و بازاریان عزیز نیز همکاری داشته باشند.
دکتر پزشکیان نیز بازار تاریخی تبریز را افتخار تبریز و ایران عنوان کرد و افزود: به جهت هویت تاریخی بازار و ثبت آن در یونسکو، میراث فرهنگی بایستی طرح نهایی این بازار را ارائه تا اقدامات دستگاهها در مسیر درست اجرایی شود.
مهندس راستگو در پایان بر اولویت قرار دادن مسائل بهداشتی در بازار تاکید کرد و بیان داشت: با توجه به حضور گردشگران داخلی و خارجی در بازار، شهرداری اجرای پروژه های عمرانی خود به خصوص احداث سرویس های بهداشتی را سرعت بخشد.
در ابتدای این جلسه تعدادی از نمایندگان تیمچه های بازار نسبت به بیان مشکلات خود و شهرداری و سایر دستگاهها نسبت به ارائه گزارش اقدامات خود مطالبی را عنوان کردند.
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 9 دي 1397
  • توسط مهدی آهنگرزاده